FreeCurrencyRates.com

Продаж: Земельна ділянка , Стрийський р-н, Стрий вул. траса Київ-Чоп

  • 001376
  • Переглядів: 160
  • Дата публикації: 29/03/2019
415 000.00 $
Кількість поверхів: 1
Ділянка: 0,72
Опис:

ВІД ПРЕДСТАВНИКА ВЛАСНИКА продається земельна ділянка площею 0,72 Га (72 сотих). Дана земельна ділянка знаходиться в безпосередній близькості до автотраси Київ-Чоп (межування з автомагістраллю 80 метрів). Цільове призначення ділянки: 03.08 (для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування). Поряд з ділянкою наявні всі комунікації: водопостачання, каналізація-центральна магістраль міста, газопостачання (труба середнього тиску), електроенергія (є можливість підключення до трансформатора на відстані 150 метрів від ділянки). Можливий торг, без оплати комісійних (від представника власника).

Оголошення подані на цьому сайті приймаються та публікуються безкоштовно. Оголошення надаються сторонніми особами.  Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст оголошень, рекламних матеріалів та інформаційних статей які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації і використання. Думка авторів оголошень, статей, розміщених на наших сторінках, можуть не співпадати з думками і позицією адміністрації. http://www.dim-stryi.com.ua/ ® національний портал нерухомості. Всі права застережені. Будь-яке використання інформації можливе лише з посиланням на портал.

© Copyright 2009-2015
Сайт створено ПП "Завод реклами "ФІШКА"

 нерухомість, стрия, стрий, стрийські, купити ,квартиру, будинок, ділянку, участок, гараж, в, стрию, Агенція нерухомості м.Стрий, КУПІВЛЯ, ОБМІН, ПРОДАЖ, КРЕДИТУВАННЯ,ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД, 1 кімнатні квартири Стрий, 2-х кімнатні квартири, 3-х кімнатні кварти, будинки, дачі, земельні ділянки, гаражі, комерційна нерухомість, Стрий, Стрийський район, buy house,нерухомість стрий,продаж нерухомості, комерційна нерухомість, земельні ділянки, агенство нерухомості Стрий, агенство нерухомості, земельну ділянку львів, куплю будинок, куплю будинок у Стрию ,куплю земельну ділянку, куплю земельну ділянку, продам будинок, аренда помещений,Стрий, комерческая недвижимость Стрый, куплю офісні приміщення у Стрию, продаж нерухомості у львові продам, продам, apartments in stryi, продаж квартир, продам квартиру, трикімнатна квартира, куплю земельный участок для строительства в городе Стрый, продам дом в городе Стрый, куплю дачупродам земельный участок, купллю будинок м.Стрий, куплю земельну ділянку,куплю земельну ділянку у Стрийському районі, продам земельну ділянку з будинком Стрийський район, продам земельну ділянку Стрий, продам земельну ділянку під будівництво м.Стрий