СТАТТЯ Юридичні послуги
Юридичний супровід – це надання кваліфікованої правової допомоги громадянам та юридичним особам. В більшості випадків юридичний супровід відбувається у формі консультаційної бесіди, під час якої клієнт розповідає про існуючу проблему, а правник пропонує можливі варіанти вирішення цієї проблеми. Звернувшись до Нас, Ви зможете розраховувати на надійну і точну інформацію, з урахуванням всіх змін у законодавстві. За час своєї практичної діяльності ми набули значного досвіду у вирішенні різноманітних і складних завдань, які ставлять перед нами наші клієнти, що дозволило нам надавати першокласні юридичні послуги.

Ми гарантуємо, що Вам буде надано практичний і зрозумілий юридичний аналіз з чітким планом дій, а також роз`яснено можливий результат вирішення вашої справи.
Юридичний супровід проводиться з наступних питань:
  • Юридичний супровід операцій з нерухомістю,
  • Юридичний супровід угод купівлі-продажу нерухомості та землі,
  • Юридичний супровід по експертній оцінці нерухомості,
  • Юридичний супровід при технічній інвентаризації,
  • Юридичний супровід земельних питань та зміни цільового призначення,
  • Юридичний супровід проектування та будівництва будівель і споруд,
  • Юридичний супровід по узаконенню самочинно збудованих будівель і споруд.

Оголошення подані на цьому сайті приймаються та публікуються безкоштовно. Оголошення надаються сторонніми особами.  Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст оголошень, рекламних матеріалів та інформаційних статей які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації і використання. Думка авторів оголошень, статей, розміщених на наших сторінках, можуть не співпадати з думками і позицією адміністрації. http://www.dim-stryi.com.ua/ ® національний портал нерухомості. Всі права застережені. Будь-яке використання інформації можливе лише з посиланням на портал.

© Copyright 2009-2015
Сайт створено ПП "Завод реклами "ФІШКА"

 нерухомість, стрия, стрий, стрийські, купити ,квартиру, будинок, ділянку, участок, гараж, в, стрию, Агенція нерухомості м.Стрий, КУПІВЛЯ, ОБМІН, ПРОДАЖ, КРЕДИТУВАННЯ,ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД, 1 кімнатні квартири Стрий, 2-х кімнатні квартири, 3-х кімнатні кварти, будинки, дачі, земельні ділянки, гаражі, комерційна нерухомість, Стрий, Стрийський район, buy house,нерухомість стрий,продаж нерухомості, комерційна нерухомість, земельні ділянки, агенство нерухомості Стрий, агенство нерухомості, земельну ділянку львів, куплю будинок, куплю будинок у Стрию ,куплю земельну ділянку, куплю земельну ділянку, продам будинок, аренда помещений,Стрий, комерческая недвижимость Стрый, куплю офісні приміщення у Стрию, продаж нерухомості у львові продам, продам, apartments in stryi, продаж квартир, продам квартиру, трикімнатна квартира, куплю земельный участок для строительства в городе Стрый, продам дом в городе Стрый, куплю дачупродам земельный участок, купллю будинок м.Стрий, куплю земельну ділянку,куплю земельну ділянку у Стрийському районі, продам земельну ділянку з будинком Стрийський район, продам земельну ділянку Стрий, продам земельну ділянку під будівництво м.Стрий